O mnie

O mnie

Nazywam się Asia Tyrpa i wraz z moim mężem Bartkiem buduję Dom Rozmowy.

Rozmawiałam z przedsiębiorcami, menadżerami oraz członkami zespołów z ponad 100 firm, z ponad 70 branż zarówno z sektora MMŚP jak i korporacji. Łącznie to kilka tysięcy godzin konsultacji.

I WIESZ CO ZROZUMIAŁAM?
Że wszyscy mamy podobne problemy.

Pracowałam z genialnymi ludźmi w branży IT reprezentując firmę na rynku niemieckim jako Specjalista ds. Handlu Międzynarodowego oraz jako Dyrektor ds. Projektów Europejskich.

CZEGO SIĘ NAUCZYŁAM?
Że są ludzie, którzy mając ogromne know-how i merytorykę potrafią realizować duże projekty bez zadęcia i na luzie. 

W między czasie urodziłam córkę i dwóch synów. Dzisiaj to fantastyczne nastolatki. Mamy z mężem serca pełne ogromnej wdzięczności za ich życie i dobro.

DO CZEGO POTRZEBOWAŁAM DOJRZEĆ?
Że niezależnie od moich ambicji i planów, małżeństwo i moje dzieci są zdecydowanie najważniejszym projektem w moim życiu :).

W mojej edukacji złapałam bakcyla ekonomii (studia podyplomowe: Handlu Międzynarodowego, Controllingu i Finansów oraz Coachingu). Jestem urodzonym Project Managerem (z certyfikatem PRINCE2 PRACTITIONER), który postanowił lepiej zrozumieć finanse (certyfikat doradztwa finansowego EUROPEAN FINANCIAL GUIDE). Najbardziej fascynowały mnie zawsze wątki związane z edukacją i ludźmi (Kurs Trenerów Zarządzania; Akademia Mistrzów Treningu: Uczenie się przez działanie Aciton Learning oraz Case Study). A z lingwistyką zaprzyjaźniłam się już jako filolog (Germanista). Językoznawstwo uwielbiam!
Zbierałam dyplomy, certyfikaty i… goniłam za wiatrem.

I WIESZ, DO JAKIEGO WNIOSKU DOSZŁAM?
Nie musisz być erudytą, mówić „e” i „a” by dobrze zarządzać komunikacją. Najważniejsze, że szukasz i wspierasz w ludziach to, co w nich dobre i co potrafią robić najlepiej zachęcając ich do dobrego działania. W zespole ludzi, którzy lubią ze sobą być i pracować.

Asia z Domu Rozmowy

Ściskam Cię mocno, Asia

Kup e-booka i podnoś z nim swoją wartość: