You are currently viewing Nasze doświadczenie

Nasze doświadczenie

Od 2009 roku działałam na rynku jako firma ENTERPRISE HOUSE głównie w ramach podwykonawstwa dla firmy PM Doradztwo Gospodarcze sp. z o.o. Prowadziłam konsultacje w zespołach w ramach partnerstwa biznesowego oraz indywidualnie.

 

Rozmawiałam z klientami z branży USŁUGOWEJ, HANDLOWEJ, I PRODUKCYJNEJ. Razem ponad 100 firm działających lub wchodzących na rynek, ponad 70 branż, dużo ponad 2000 godzin. (A potem przestałam zliczać). Rozmawiałam z pojedynczymi osobami oraz zespołami do dwunastu osób. Nie wliczamy w to szkoleń prowadzonych dla grup 35+.

 

Kilka lat temu sama przejęłam stery zarządzania projektem: wybudowałam z mężem dom. Koordynowałam wszystkie działania, moje osobiste mistrzostwo: wprowadziliśmy się do domu po 9 miesiącach od wbicia pierwszej łopaty!

 

Obecnie koncentruję się na rozwijaniu działań on-line. Buduję markę DOMROZMOWY.PL. JW tym projekcie jestem człowiekiem orkiestrą: Procject Managerem, Product Ownerem, Marketerem, Content Marketerem, buduję stronę webową, piszę e-booki, przygotowuję się do stworzenia kursu on-line w zakresie ZARZĄDZANIA KOMUNIKACJĄ… Dużo.

 

Dom Rozmowy to  serwis dla liderów, którzy poprzez komunikację i rozmowy chcą wspierać swoje zespoły w podejmowaniu dobrych działań. Zarówno w biznesie jak i w domu.

BRANŻE MOICH DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW

  • USŁUGI:
    strony i portale internetowe, budowa i serwis sieci internetowych, programowanie, mobilna elektronika precyzyjna, serwis telefonów komórkowych, usługi graficzne, reklamowe, fotograficzne, drukarskie, archiwizacji dokumentów muzealnych, usługi doradcze, outsourcing sprzedaży i wsparcie procesów sprzedażowych, usługi prawne, szkoleniowe i psychologiczne, szkoleń bhp, szkoły językowej, edukacyjne dla dzieci, przedszkola prywatnego, edukacji artystycznej, „eventowe” dla firm, psychoterapii, marketingu sportowego, gimnastyki sportowej, rekreacji i fitnessu, usługi remontowo-budowlano-wykończeniowe, projekty i aranżacje wnętrz, montaż mebli, projekty i aranżacje ogrodów, projektowanie i montaż klimatyzacji, techniki solarne, instalacje specjalistyczne i przemysłowe, instalacje elektryczne, doradztwo energetyczne, lakiernicze, motoryzacyjne, myjni samochodowej, spedycji międzynarodowej, transportowe, remonty i modernizacje wielkogabarytowych maszyn budowlanych, obrotu nieruchomościami zagranicą, usługi turystyki zagranicznej, kosmetyczne, masażu, siłowni, cateringowe, kawiarniane, hotelarskie, hotelarskie dla zwierząt.
  • HANDEL:
    stolarka okienna, panele i drzwi, wyposażenia łazienek, urządzenia kuchenne, zasłony i firany, sprzęt dla audiofilów, kolektory słoneczne, środki do konserwacji i pielęgnacji kamienia, odzież i akcesoria do podróży tropikalnych, galanteria skórzaną artykuły spożywcze (hurtownia), kalibratory drgań.
  • PRODUKCJA:
    drzwi, mas bitumicznych, mobilnych wytwórni betonu, produkcja separatorów, filmów.

 


p.s. 
Tak, teraz już wiem, że jest n.p. coś takiego, jak „kalibrator drgań”. Uwaga: również wyzwania klienta z tej branży były podobne do wyzwań nas wszystkich. Ściskam i do zobaczenia!


ODKRYWAJ POTENCJAŁ LIDERA I ZESPOŁU

Gdy znacie swoje mocne strony trafnie oceniacie:

– z kim współpracować i jakie osoby rekrutować
– jakimi kompetencjami dopełnić zespół
– jak delegować zadania
– jak zabezpieczyć wąskie gardła
– jak zarządzać ryzykiem w projektach
– jak integrować zespół
– jak komunikować w zespole

TRENUJ Z E-BOOKIEM