Nasza misja

Nasza misja

DOM ROZMOWY jest miejscem, w którym rozmawiamy z Liderami, jak wspierać zespół, by się lubił i dobrze działał.
Dzielimy się doświadczeniem i tym, co się sprawdza, a co nie.

NASZE “DLACZEGO”

Jak większość ludzi doświadczamy rozmów dobrych i złych.
Dobre dają nam siłę, nadzieję, radość, spokój i jedność w różnorodności.
Motywują do pracy nad sobą, dobrych działań i dobrego życia. Takie rozmowy są naszym celem i takimi staramy się otaczać.

Mamy za sobą również rozmowy, które niszczą i ranią. Słowa naruszające godność osoby, pełne cynizmu i szyderstwa. Takich rozmów konsekwentnie staramy się unikać. Nie ze wszystkimi znajdziemy wspólny język.

W naszym Domu uczymy się rozmów skoncentrowanych na szukaniu i wspieraniu dobra w ludziach oraz w ich działaniach. W życiu jest bardzo dużo dobra, dobrych ludzi i dobrych inicjatyw. Rozmowa jest dla nas narzędziem, by wspólnie to dobro odkrywać.

Dobra komunikacja i dobre rozmowy uwalniają liderów od stresu wynikającego z ciążącej na nich odpowiedzialności, jak również od poczucia niezrozumienia i osamotnienia.

Każdy z nas bez wyjątku potrzebuje wspierającej komunikacji i rozmowy w biznesie i w domu. Czyli komunikacji dobrej pod względem treści, formy, czasu i przepływu informacji. Nazwaliśmy to dobrą logistyką komunikacji.

NASZE MOTTO

Nie musisz być erudytą, mówić „ę” i „ą”, silnym głosem, zwięźle i na temat, by wszyscy w mig odczytywali Twoje intencje i myśli. W naszym Domu zapraszamy Cię do rozmów, w których wystarczy, byś szukał i wspierał w ludziach to, co w nich dobre i co potrafią robić najlepiej, zachęcając ich do podejmowania dobrych działań. By chcieli ze sobą być i współpracować w zespole w pracy i w zespole w domu.

Jeśli widzisz tu miejsce dla siebie, odwiedzaj nas w Domu Rozmowy, rozgość się, zapisz się do naszego newslettera, obserwuj nasz profil w mediach społecznościowych.

Życzymy Ci wielu dobrych rozmów, ludzi i działań!

Asia i Bartek z Domu Rozmowy

Kup e-booka i podnoś z nim swoją wartość: